Dev reklam

Gözde Becerikli hayata tutunmak için yardımlarınızı bekliyor

Gözde Becerikli hayata tutunmak için yardımlarınızı bekliyor

Defalarca kanser ile mücadele eden Gözde Becerikli 9. kez bu amansız hastalıkla savaşıyor. Yumuşak Doku Sarkoma teşisi ile kanser ile mücadele etmeye başlayan Gözde, tedavi masraflarını ödemekte zorlandığı için sosyal medya ve internet siteleri aracılığı ile kendisi adına bir kampanya başlatıldı. Gözde Becerikli için nasıl bağıl yapabilirsiniz? Kanser tedavisi için bağış.

300 250

Gözde Becerikli hayata tutunmak için yardımlarınızı bekliyor

Defalarca kanser ile mücadele eden Gözde Becerikli 9. kez bu amansız hastalıkla savaşıyor.  Yumuşak Doku Sarkoma teşisi ile kanser ile mücadele etmeye başlayan Gözde, tedavi masraflarını ödemekte zorlandığı için sosyal medya ve internet siteleri aracılığı ile kendisi adına bir kampanya başlatıldı. Gözde Becerikli için nasıl bağıl yapabilirsiniz? Kanser tedavisi için bağış.

Gözde'ye yardımda bulunmak için ilgili web sitesinden bağış yapabilirsiniz. Kanser günümüzde tedavi yöntemi ne zor olan hastalıklar arasında yer alıyor. Birçok türü bulunan kanser özellikle ülkemizde, Ukrayna'da gerçekleşen çarnobil faciasından sonra görülmeye başlamıştı. Karadeniz bölgemizi ve Karadeniz'e kıyısı olan bütün ülkeleri etkileyen facianın izleri halen günümüzde sürüyor.

Gözde Becerekli'ye bağışta bulunarak tedavi masraflarını karşılamasına yardımcı olabilirsiniz işte o site;

Gözde'ye bağış yapmak için tıklayın

Habermark Sağlık

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Bugün Yazanlar

Tüm Yazarlar

Arşivde Ara

Son dönemin en iyi bilim kurgu filmi sizce hangisi?

  • Interstellar
  • Mad Max Fury Road
  • Terminator Genisys
  • Prometheus
  • Snowpiercer
  • The Martian

astropay