Dev reklam

Çatalca'da hayvanseverleri üzen tablo onlarca köpek açlık içerisinde

Çatalca'da hayvanseverleri üzen tablo onlarca köpek açlık içerisinde

Çatalca ve çevresinde bulunan köylerde birçok kimsesiz, ve sahipsiz sokak hayvanının açlık çektiği belirtiliyor. Belediye birimlerine sosyal medya üzerinden ulaşıp durumu bildirmeye çalışan duyarlı vatandaşlar seslerini daha büyük kitlelere duyurmaya çalışıyor. İstanbul ve çevresinde yardıma muhtaç hayvanlar göze batıyor. Hayvansever Ebru keskin Çatalca köylerindeki sevimli dostlarımıza dikkat çekiyor.

300 250

Çatalca'da hayvanseverleri üzen tablo onlarca köpek açlık içerisinde

Çatalca ve çevresinde bulunan köylerde birçok kimsesiz, ve sahipsiz sokak hayvanının açlık çektiği belirtiliyor. Belediye birimlerine sosyal medya üzerinden ulaşıp durumu bildirmeye çalışan duyarlı vatandaşlar seslerini daha büyük kitlelere duyurmaya çalışıyor. İstanbul ve çevresinde yardıma muhtaç hayvanlar göze batıyor. Hayvansever Ebru keskin Çatalca köylerindeki  sevimli dostlarımıza dikkat çekiyor.

Kış aylarının yaklaşması ve son baharın etkisi ile hava sıcaklığını aniden düşmesi sokak hayvanlarının zor durumunu gözler önüne sermiş durumda. Çatalca'da köylerde onlarca köpek ve sokak hayvanının durumu içler acısı boyuta ulaşmış durumda. Yemek bulamayan ve hastalık tehlikeleriyle karşı karşıya kalan sevimli dostlarımız insanoğlundan yardım bekliyor.

Belediye birimlerinin sokaktaki hayvanlar konusunda yetersiz kaldığını belirten otoriteler, bu durumun çözüme kavuşması için gerekli işlemlerin yapılıp, adımların atılmasını umut ediyor. Çatalca'da son vaziyet ise şu şekilde;

Hayvansever insanlar  Çatalca belediyesinin bu durumu çözüm sevimli dostlarımıza yardımcı olacağını umut ediyor.

Haber birimimize ulaşarak Çatalca'da ki sevimli hayvan dostlarımızın sorunlarını dile getiren Ebru Keskin, her hafta en az 1 gününü Çatalca'nın köylerindeki sokak hayvanlarına kasaplardan et türmek yada mama taşımak için harcıyor.

Ülkemizde hayvan barınakları sevimli çevre sakini hayvanlar için yetersiz kalıyor. Bu durumu dile getirerek dikkat çekilmesi adına hayvanseverler her platformda sesletini yükseltmek için çabalıyor.

Habermark Yaşam

Özel haber

Emre Ata

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Bugün Yazanlar

Tüm Yazarlar

Arşivde Ara

Son dönemin en iyi bilim kurgu filmi sizce hangisi?

  • Interstellar
  • Mad Max Fury Road
  • Terminator Genisys
  • Prometheus
  • Snowpiercer
  • The Martian

astropay