Dev reklam

YENİ YILDA YEPYENİ OYUNLAR

Biraz mola...Arkanıza yaslanın,az önce marketten aldığınız ıvır zıvırları masanın üzerine koyun ve yeni yıl için önereceğim bu oyunları hemen bilgisayarınıza yükleyin!!!Başlıyoruz... Tom Clancy's The Division Massive Entertainment liderliğinde Ubisoft Reflections ve Ubisoft Red Storm ile birli.... —  Gizem Yılmaz

Biraz mola...Arkanıza yaslanın,az önce marketten aldığınız ıvır zıvırları masanın üzerine koyun ve yeni yıl için önereceğim bu oyunları hemen bilgisayarınıza yükleyin!!!Başlıyoruz...

Tom Clancy's The Division

Massive Entertainment liderliğinde Ubisoft Reflections ve Ubisoft Red Storm ile birlikte geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur.Oyun, para üzerinden bulaşan bir virüs nedeniyle çöken toplumsal yaşantıyı konu alıyor. Oyuncular ABD hükümetinin, The Division adlı gizli organizasyonunun üyesi olan bir ajanı kontrol edecekler ve bir yandan virüsün sebebini araştırırken bir yandan da şehirdeki diğer gruplarla savaşacaklar. Oyun New York'ta geçecek.

Homefront: The Revolution

Crytek UK tarafından geliştirilen, Deep Silver tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan birinci şahıs nişancı türü aksiyon oyunudur.Oyun Philadelphia' da geçiyor. Amerika, Kuzey Kore tarafından işgal edilmiştir. Bir grup Amerikalı ise bağımsızlıklarını tekrar kazanmak için işgalci güçlere karşı mücadele etmektedir. Oyun bu grubun hikâyesini konu alıyor.

Quantum Break

Xbox One platformunda çıkacak olan aksiyon oyunu. Finlandiyalı yapımcı Remedy Entertainment tarafından yapılan oyun, Microsoft Studios tarafından yayımlanacaktır. Oyun, 21 Mayıs 2013 tarihinde yapılan Xbox One etkinliğinde duyurulmuştur.Aynı zamanda Quantum Break televizyon dizisinin de yapımına başlamıştır.Oyunun hikayesiyse:Kuzey Doğu ABD Riverport Üniversitesi adlı kurgusal mekanda yapılan zaman yolculuğu deneyinde işlerin ters gitmesiyle olaylar gelişir. Oyun; Jack Joyce, Beth Wilder, ve Paul Serene adındaki zamanı yönlendirebilen üç karakter üzerinedir. Örneğin Paul Serene, geleceği görebilme yetisine sahiptir.

No Man's Sky

İngiliz oyun stüdyosu Hello Games tarafından geliştirilen ve henüz yayınlanmamış bir macera oyunudur.Oyun açık dünya oyunu olacak ve oyuncular kendilerini ve uzay gemilerini geliştirebilecek.Bu oyunda 18 kuintilyondan fazla gezen olacak, ilk keşfedilen hayvanlara ad verilebilecek. Oyunda yüz binden fazla uzay gemisi ve hayvan keşfedebilir veya alınabilirsiniz.

We Happy Few

We Happy Few Contras oyunununda arkasındaki isim olan Compulsion Game tarafından geliştirlen birinci şahıs hayatta kalma oyunu.Oyun Unreal Engine 4 ile geliştirlmektedir ve şu an pre-alpha aşmasındadır. Oyunun çıkış tarihi 2016 Haziran olarak planlanmaktadır.Oyun alternatif, disütopik 1960lar İngiteresinde geçmektedir. Kurgusal Wellington Wells kasabası sakinleri Joy adı verilen uyuşturucu madde ile kontrol altında tutulmaktadır.Oyuncu Joy maddesini almayı kesmiş “Downer” olarak adlandırılan karaterlerden birini yönetir.Downerlar Wellington Wells’den kaçmaya çalışan bir harekette de yer almaktadır. Ancak, kasaba sakinleri onlardan hoşlanmaz ve Downlar Joy’un etkisi altındaymış gibi davranmak zorundadırlar.Ayrıca bu dünyada hayatta kalabilmek için çöplerden yiyecek ve malzeme toplamaları gerekmektedir.

0 Yorum

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Bugün Yazanlar

Tüm Yazarlar

Arşivde Ara

Son dönemin en iyi bilim kurgu filmi sizce hangisi?

  • Interstellar
  • Mad Max Fury Road
  • Terminator Genisys
  • Prometheus
  • Snowpiercer
  • The Martian

astropay